Milí diváci, premietanie filmu Loli paradička 🍅 nás čaká už najbližší utorok. V súvislosti s obrovským diváckym záujmom pre Vás máme zopár užitočných informácií:
▪️ Výška vstupného bude 5€/4€ (tentoraz zľava platí pre ISIC, ZŤP, seniorov a preukazy FK). Kvôli plynulosti predaja by sme nesmierne ocenili, ak by ste si pripravili mince a bankovky hodnotovo blízke výške vstupného. Uľahčíte nám tak vydávanie a zrýchlime celý proces predaja.
▪️ Lístky sa budú predávať výhradne v deň predstavenia od 20:00 pred vstupom do Letného kina. Nenechávajte si príchod na poslednú chvíľu, hrozí totiž, že sa do areálu nedostanete. Kapacita kina je obmedzená na cca 500 miest.
▪️ Sme fanúšikmi ekológie a preto sú pivné poháre zálohované. Pripravte si 2€ a uľahčite tak život naším kolegom z Libresso Books & Coffee, zodpovedným za Vaše občerstvenie.
▪️ Nerušte projekciu hlasným rozprávaním sa v hľadisku a ak si potrebujete počas filmu zapáliť cigaretu, urobte tak po krajoch, prípadne mimo areálu. Úplne najkrajšie od vás pre nás bude, ak špaky skončia v koši.
ĎAKUJEME! ❤️